ŞIRNAK CİZRE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yarıyıl Tatili Karne Tatili Mesajı

Yarıyıl Tatili Karne Tatili Mesajı

 

Değerli öğretmenler,  Sevgili öğrenciler, kıymetli veliler;

Öğrenciler, eğitimciler ve çocukları okula giden tüm anne ve babalar için bu sene beklenen yarıyıl tatili 20/01/2017 tarihinde başlıyor ve okula giden tüm çocuklar bu günde karnelerini alacaklar. 

Bir eğitim  öğretim döneminin birinci yarıyılının sonuna geldiğimiz bu günde okul öncesi, İlkokul, ortaokul ve liselerde eğitim gören öğrencilerimiz büyük bir heyecanla on beş günlük bir tatile giriyorlar. Başta öğrencilerimiz olmak üzere, öğretmenlerimizin ve velilerimizin göstermiş oldukları üstün gayret ve çalışmaların semeresinin alındığı karne gününde hepinizi içtenlikle kutlar, güzel bir tatil geçirmenizi dilerim.

 

Aileler çocuğu anlamaya yönelik bir iletişim kurmalı ve çocuğun karşısında değil yanında olmalıdır.Değerli mesai arkadaşlarımla bizler, öğrencilerimizin dengeli ve sağlıklı kişilikler olarak yetişmesinde, bilgiye en doğru ve sağlıklı biçimde erişmelerinde hep yanlarında olacağız. Öğretmenlerime, Velilerimize ve Sevgili Öğrencilerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, tatilinizin sağlıklı, güzel geçmesini ve başarılarınızın devamını diliyorum.                                

 Şahan İKE 

Cizre İlçe Milli Eğitim Müdürü


                                         

 

 

 


Adres Şah mah.Veteriner Caddesi No2 CİZRE - 04866162481

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.