ŞIRNAK
CİZRE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜBİTAK 2204-B ORTAOKUL KATEGORİSİNDE 3 PROJEMİZ VAN BÖLGE FİNALLERİNDE DERECE ALDI
![TÜBİTAK 2204-B ORTAOKUL KATEGORİSİNDE 3 PROJEMİZ VAN BÖLGE FİNALLERİNDE DERECE ALDI](/meb_iys_dosyalar/2021_06/20144334_BFFF.jpg)
Ezel Ezgi Elçitorunu'nun hazırladığı ve danışmanlığını Hasan Akdemir'in yürüttüğü Matematik projemiz İkincilik , Damlanur Bayram'ın hazırladığı ve danışmanlığını Ömer Aydın'ın yürüttüğü Tarih projemiz İkincilik , Abdulkerim Sadak'ın hazırladığı ve danışmanlığını Murat Işıkoğlu'nun yürüttüğü Değerler Eğitimi projemiz Üçüncülük kazanmıştır. Danışman öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür eder , başarılarının devamını dileriz.