ŞIRNAK
CİZRE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TEKNOLOJİ OKURYAZARI KIZLAR
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz AR-GE Birimi proje koordinatörlerimiz Ferda EKİNCİ ve Hasan AKDEMİR tarafından yazılan,Avustralya Büyükelçiliği Doğrudan Yardım Programı kapsamında desteklenen 'Teknoloji Okuryazarı Kızlar' projemizin açılış töreni 16 Aralık Saat:10:00'da Cizre İsmail Ebul-iz Bilim ve Sanat Merkezimizde yapılacaktır. Projemiz sayesinde 60 kız öğrencimiz robotik kodlama konusunda yetkinlik kazanacaktır. İlçemize hayırlı olmasını diliyor, Avustralya Büyükelçiliği'ne teşekkürlerimizi sunuyoruz.![TEKNOLOJİ OKURYAZARI KIZLAR](/meb_iys_dosyalar/2021_12/15153037_acY.jpg)
Avustralya Büyükelçiliği Doğrudan Yardım Programı kapsamında desteklenen 'Teknoloji Okuryazarı Kızlar' projemizin açılış töreni 16 Aralık Saat:10:00'da Cizre İsmail Ebul-iz Bilim ve Sanat Merkezimizde yapılacaktır. Projemiz sayesinde 60 kız öğrencimiz robotik kodlama konusunda yetkinlik kazanacaktır. İlçemize hayırlı olmasını diliyor, Avustralya Büyükelçiliği'ne teşekkürlerimizi sunuyoruz.