ŞIRNAK
CİZRE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE ÖĞRENCİ MECLİSİ TEMSİLCİSİ SEÇİLDİ
Müdürlüğümüz bünyesinde ilçe temsilcimizi büyük bir katılım oranıyla gerçekleştirdik. Adayların kendi sunumlarıyla seçim vaatlerin dile getirdikleri seçimlerde , sıra oy kullanmaya geldi.![İLÇE ÖĞRENCİ MECLİSİ TEMSİLCİSİ SEÇİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_26163257_img_4079.jpg)
Seçimler ve adaylar kapalı zarflarda önceden mühürlenmiş sandıkta oylarını kullandılar. Sandıktan İsmail Ebul-iz Ortaokulu öğrencisi Abdulhamit ŞEN birinci çıkarak İlçemizi temsilen İl Seçimlerinde bulunacakladır. Öğrencimize başarılar diler temsiliyetini kutlarız.