ŞIRNAK
CİZRE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
CİZRE'NİN TEKNOLOJİ EKOSİSTEMİNE VE SOSYAL KALKINMAYA ÖZEL YETENEKLİLER İLE ÇARPAN ETKİSİ EĞİTİMİ TEKNİK DESTEK BAŞVURUMUZ DİCLE KALKINMA AJANSI TARAFINDAN KABUL EDİLDİ
İlçemizde özel yetenekli öğrencilerimizin eğitimine yönelik öğretmenlerimize disiplinler arası üst düzey öğrenme etkinlikleri hazırlama, hızlandırma ve zenginleştirme içerikleri oluşturma ve uygulama konularında teknik destek başvurumuz kabul edilmiştir. İlçemize hayırlı olsun.![CİZRE'NİN TEKNOLOJİ EKOSİSTEMİNE VE SOSYAL KALKINMAYA ÖZEL YETENEKLİLER İLE ÇARPAN ETKİSİ EĞİTİMİ TEKNİK DESTEK BAŞVURUMUZ DİCLE KALKINMA AJANSI TARAFINDAN KABUL EDİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2022_02/16152326_a18e558d-47ef-4c31-af48-1e33ad9ef5d1.jpg)