ŞIRNAK CİZRE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cizre´de Okul müdür ve müdür yardımcılara DYS eğitimi verildi.

Cizre´de Okul müdür ve müdür yardımcılara DYS eğitimi verildi.

Doküman Yönetim Sistemi(DYS)’ne geçecek olan okullar  yeni sitemle ilgili  okul müdür ve müdür yardımcılarına eğitim verildi.

 

Cizre milli eğitim müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen eğitim seminerine,okul müdürleri,müdür yardımcıları katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe DYS yöneticileri  Azat Sabuncu ,Seniha AŞUT tarafından , okul müdürleri ve müdür yardımcılarına 2 ayrı grup halinde verilen eğitimde, DYS sisteminin kurulumu, genel çalışma mantığı hakkında eğitim videoları ile desteklenen anlatım gerçekleştirildi.

Eğitim semineri öncesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahan İKE, yaptığı konuşmada,Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm taşra teşkilatlarında yeni dönemde ‘Doküman Yönetim Sistemi’ dönemi başlatıldığını belirterek,” Size verilecek seminerde E (elektronik imza) nasıl çalışır ve Doküman Yönetim Sistemi’nin nasıl bir sistem olduğu anlatılacak. Yeni sistemde dışarıdan gelen ve giden evrak ile ilgili bilgi verdi.

06-03-201706-03-201706-03-201706-03-2017
06-03-2017

Adres Şah mah.Veteriner Caddesi No2 CİZRE - 04866162481

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.