ŞIRNAK
CİZRE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Cizre İstiklal Ortaokulu öğrencilerinin düzenlemiş olduğu etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mirza ÇAZIM,Şube müdürlerimiz; Cevdet HACIBEKTAŞ, Ahmet AK ile okul müdürleri katıldı.
Cizre İstiklal Ortaokulu öğrencilerinin düzenlemiş olduğu etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mirza ÇAZIM,Şube müdürlerimiz; Cevdet HACIBEKTAŞ, Ahmet AK ile okul müdürleri katıldı.![Cizre İstiklal Ortaokulu öğrencilerinin düzenlemiş olduğu etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mirza ÇAZIM,Şube müdürlerimiz; Cevdet HACIBEKTAŞ, Ahmet AK ile okul müdürleri katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_05/03111344_IMG_7310.jpg)